2020 Registrants

Morning Shotgun
(7:45am)
Afternoon Shotgun
(1:45pm)
Team 1 – Hole 1/Team 1ATeam 1
Keeley/Mike Gawne Reserved 1 Michael Bramlage 
Jordan Marcum 
Matt Wade 
Jared Williams 
Team 2 – Hole 1/Team 1BTeam 2
Keeley/Mike Gawne Reserved 2 Josh Stearns 
Jake Smith
Austin Dunn
Jackson Deyer 
Team 3 – Hole 2/Team 2ATeam 3
Johnny King/Republic Bank Matt Meyer 
Andrew Purdie 
Ryan Hughes
Will Craycraft 
Team 4 – Hole 2/Team 2BTeam 4
Cassidy Cook/High Bridge Development Reserved Klein Stubbs 
Clay Thornton 
Taylor Lowary 
Tyler Mitchell 
Team 5 – Hole 3/Team 3ATeam 5
Vanover 1/Joe ZieglerMatthew Peery
Andrew StormKyle McCune 
Jesse JohnseyNick Rosado 
Jim Rosati Cordon Cassidy 
Team 6 – Hole 3/Team 3BTeam 6
Vanover 2 Reserved John Shellenberg
Nick Reyes
Nick Reyes
Thomas Clark 
Team 7 – Hole 4/Team 4ATeam 7
Vanover 3 Reserved David Harper
Edward Garruto
Justin Casey 
Michael Witmer 
Team 8 – Hole 4/Team 4BTeam 8
Matt Westfall Ryan Krupp
Dan CupkovicSean Carrico 
Noel CupkovicEvan Morris
Mark JosefczykRob Burrus
Team 9 – Hole 5/Team 5ATeam 9
Tewell 1 ReservedScott Radcliff
Phillip Radcliff
Nick Zeitz
Clayton Fleischer
Team 10 – Hole 5/Team 5BTeam 10
Tewell 2 ReservedColton Payne
Christian Payne 
Gil Allen 
Eric Kim
Team 11 – Hole 6/Team 6ATeam 11
Clayton Pitcock Max Stefka 
Ryan Corso George Kington
Nick Jordan Nick Norcia 
Ryan Burch David Musick
Team 12 – Hole 6/Team 6BTeam 12
Chris SmithJoe Haydon
Sean Smith Bobby Haydon 
Pat McLaughlin Jonathan Brady 
Steven Blanchard Andrew Givens 
Team 13 – Hole 7/Team 7ATeam 13
Kenny Link Reserved Michael Mabry 
Brent Throneburg
Brain Davis 
Chris Dornbrook
Team 14 – Hole 7/Team 7BTeam 14
Jason PradoJoseph Cecil 
Brian RadfordPaul Esten 
Emmett CosgroveAaron Irvin
Sean EspositoMatt Sea 
Team 15 – Hole 8/Team 8ATeam 15
Eric NethertonMatt Raque 
Aaron SchechterCody Covert
Alex KupperPatrick McCormick
Griffin ThomasJustin McCarty 
Team 16 – Hole 8/Team 8BTeam 16
Sam Robey Dan-D-Signs Reserved 
Adam Kampsen
Kyle Wheatley
John Casconi 
Team 17 – Hole 9/Team 9ATeam 17
John NunnelleySt. Matthew’s Molly Malone’s Reserved 
Mike Morris
TJ Walker
Luke Sears 
Team 18 – Hole 9/Team 9BTeam 18
Adam O’Bryan CGI Sponsor Reserved 1
Kal Scheler
Cody Scheler
Kyle Polley
Team 19 – Hole 10/Team 10ATeam 19
Salem George CGI Sponsor Reserved 2
Rudy Ellis 
Jef Neagli 
Will Brooks 
Team 20 – Hole 10/Team 10BTeam 20
Lucas Meletis CGI Sponsor Reserved 3
Ben Wood
Anthony Speziale
Eric Ho
Team 21 – Hole 11/Team 11A
Alex Dutton
David Stanley 
Campbell Brewer
Cory Crowdis 
Team 22 – Hole 11/Team 11B
Nathan Dutton
David Mabry 
Josh Gahm 
Cory Cundiff 
Team 23 – Hole 12/Team 12A
Walker Price Reserved 
Team 24 – Hole 12/Team 12B
Hank Wall
Taylor King
Talmage Hocker
Tyler Carner
Team 25 – Hole 13/Team 13A
Ethan Short
Alec Smith
Ben Van Nevel 
Clayton Lyons
Team 26 – Hole 13/Team 13B
Kyle Hallion 
David Sachs 
Daniel Schrodt 
Alex Jolly 
Team 27 – Hole 14/Team 14A
Sean Lutes 
Jacob Lutes
Nick Lutes
Jonathan Miller
Team 28 – Hole 14/Team 14B
Alex Fallot
Matt Penta
Spencer Heuke
Gil Lamphere
Team 29 – Hole 15/Team 15A
Timmy George
Greg Finch 
Walter Cosby 
Brian Landru
Team 30 – Hole 15/Team 15B
Tim George
Donald George
Hyleme George 
John Mathews 
Team 31 – Hole 16/Team 16A
Brennan Lockhart 
Cameron Smyth
Zach Bridwell
Scott Deschamp 
Team 32 – Hole 16/Team 16B
Drew Eckman 
Andrew Smallwood 
Nathan Shanks
TBD
Team 33 – Hole 17/Team 17A
Cook 1 Reserved
Team 34 – Hole 17/Team 17B
Kevin Cook 
Wes Bowman
Parker Sheppard
Kevin Oblinger 
Team 35 – Hole 18/Team 18A
Cook 2 Reserved
Team 36 – Hole 18/Team 18B
Cook 3 Reserved

Blog at WordPress.com.
%d bloggers like this: